Laden Evenementen

« Alle Evenementen

Kunstfair Landgoed Kasteel Geldrop

18 maart om 11:00 - 19 maart om 17:00

Kunstfair op het eeuwen oude Landgoed Kasteel Geldrop

Op 18 en 19 maart 2023 wordt een grote kunstfair georganiseerd op landgoed Kasteel Geldrop. In de vele stijlkamers, die het meer dan 400 jaar oude kasteel rijk is, zullen een aantal kunstenaars uit heel Nederland hun werk op een creatieve wijze tonen en te koop aanbieden

De laatste twee jaar is deze kunstfair vanwege corona niet door kunnen gaan en was dit een reden te meer voor de organisatoren Annie van den Akker en Joan Spreuwel om dit jaar extra uit te pakken en deze traditie voort te zetten.Liefhebbers en verzamelaars kunnen hierop zoek gaan naar zeer uiteenlopende kunstwerken of gewoon rondkijken en genieten van al het moois dat de aanwezige kunstenaars daar exposeren en verkopen. 

Het kasteel zelf heeft een aantal fraaie sfeervolle stijlkamers die zijn ingericht met oude schilderijen, antieke meubelen, decoraties etc. De kunstenaars krijgen afzonderlijk of samen met een ander, één van die vertrekken toegewezen. Het is daarbij fascinerend om te zien, hoe in het kasteel, met zijn originele historische inrichting als schitterend achtergronddecor, hedendaagse kunst kan worden ingepast. Een lust voor het oog.

Er is bij deze kunstfair niet alleen gelet op het niveau van de getoonde kunst, maar ook op diversiteit; zoals brons, keramiek, textiel, hout, steen, koper, glas, tekeningen, schilderijen met bijenwas, sieraden, kleuretsen en foto’s. Veel van de hier aanwezige kunstenaars exposeren ook in binnen- en buitenland en kunnen nu ook Kasteel Geldrop aan hun lijstje toevoegen!

Mocht u na al dit moois gezien te hebben even willen ontspannen, dan is er nog de mogelijkheid om door de sfeervolle romantische kasteel- en bloementuin te gaan wandelen of de kasteelhoeve te bezoeken voor een hapje en drankje. De opening wordt verricht op zaterdag 18 maart om 13.00 uur door burgemeester Jos van Bree van Geldrop-Mierlo. De kunstfair is gratis te bezoeken op zaterdag 16 maart van 13.00-17.00 uur en zondag 17 maart van 11.00-17.00 uur. Entree en parkeren gratis.

Lijst van deelnemers:

Leo Horbach Landgraaf Beelden in steen en igraphics www.leohorbach.nl
Riesjart Bus Eck en Wiel Beelden (Koper) www.riesjartbus.nl
Tina LIntvelt Huissen Brons www.tinalintvelt.com
Hielke Schoonewelle Kuinre Brons www.hielkeschoonewelle.nl
Oscar van der Linden Haarlem Glas www.oscarvanderlinden.nl
Sonja Steenvoorden Oosterbeek Grafiek-Kleuretsen www.sonjasteenvoorden.exto.nl
Frans Bosman en
Lau Wijnhoven Horst Sculpturen van Hout www.dekunstvanhout.nl
Ellen Rijsdorp Delft Keramiek www.ellenrijsdorp.nl
Lydia Belleman Helmond Realistisch tekenen geen website
Anke van Gorp Boxmeer Weefkunst www.ankevangorp.exto.nl
Marga de Waard Rotterdam Collage/foto’s www.margadewaard.nl
Caroline van den Bogaert Beek Sieraden www.sentimentsieraad.nl
Annelies Janssen Venlo Schilderijen met bijenwas en pigmenten www.anneliesjanssen.nl
en olieverf
Carolien de Brouwer Schilderijen (expositieruimte) Niet bekend bij ons

Geert Schuurman Witmarsum Keramiek www.geertschuurman.nl

 

 

Gegevens

Begin:
18 maart om 11:00
Einde:
19 maart om 17:00

Organisator

Kasteel Geldrop
Telefoon:
0402801230
E-mail:
info@kasteelgeldrop.nl
Bekijk de site van Organisator

Locatie

Kasteel Geldrop
Mierloseweg 1
Geldrop,
+ Google Maps
Telefoon:
040 2801230